Lato to najlepsza pora na poświęcenie dzieciom nieco więcej czasu. W czasie roku szkolnego, gdy pociechy chodzą do szkół lub przedszkoli, uczęszczają na dodatkowe, pozalekcyjne zajęcia, a w domu odrabiają prace zadane przez nauczycieli, a kontakt rodziców z dziećmi jest dość luźny i ograniczony czasowo, więc rodzice starają się zacieśnić go właśnie w wakacje.

 

Miejscowe atrakcje

W momencie niemożności wyjazdu z dzieckiem na wczasy, trzeba zorganizować mu rozrywkę w miejscu zamieszkania, bądź w najbliższej okolicy. Jednym z takich miejsc, bardzo atrakcyjnym i chętnie odwiedzanym jest Kraina Zabaw Dziecięcych Anikino w Krakowie, które rodzice koniecznie powinni odwiedzić razem z dzieckiem.

Jest to miejsce przyjazne dziecku – znajduje się tu wiele atrakcji, dostępnych dla dzieci w wieku do dwunastu lat, a obiekt otwarty jest przez cały rok.

 

Gry i zabawy w „Anikino”

Spośród atrakcji można wyróżnić kompleksową organizację urodzin dla własnej pociechy – organizatorzy oferują do wyboru trzy rodzaje poczęstunku, pięć różnorodnych salek udekorowanych stosownie do tematu przewodniego, na specjalne życzenie przydzielony jest animator, który zabawia dzieci sztuczkami magicznymi, zabawą z tańcami, grami zręcznościowymi czy słownymi i innymi atrakcjami. Cena zorganizowania urodzin waha się – w zależności od czasu trwania przyjęcia i rodzaju oprawy – od  30 do 36 złotych za jedno dziecko, od poniedziałku do czwartku, natomiast w weekend od 37 do 42 złotych za jedno dziecko. Jest to cena za wynajęcie salki natomiast wszelkie dodatkowe elementy są doliczane według życzenia klienta.

W sprzedaży są również pakiety urodzinowe dla 10 dzieci za 500 złotych.

 

Bardzo ciekawą propozycją dla dzieci są pokoje Escape Room. To dwie gry tematyczne, które polegają na rozwiązaniu w ciągu godziny zagadek, których prawidłowe odpowiedzi doprowadzą do szczęśliwego zakończenia.

 

Oferta specjalna dla klientów indywidualnych

Dla klientów indywidualnych, którzy pragną by ich dzieci bawiły się na bezpiecznych urządzeniach w bogato wyposażonych salach zabaw, Kraina Zabaw Dziecięcych przygotowała również niebanalną ofertę. Całodzienne szaleństwo na zjeżdżalniach, w basenach z piłeczkami czy ściankach wspinaczkowych pod okiem instruktora kosztuje 27 złotych od poniedziałku do czwartku, a 33 złote w weekend. Jeżeli rodzice nie planują spędzić całego dnia w sali zabaw, mogą wykupić karnet na 10 wejść na czas 1 godziny za 120 złotych. Jest to o tyle wygodne, że dziecko po godzinnym pobycie będzie zadowolone, ale nie zmęczone, a w takiej sytuacji resztę wolnego czasu można przeznaczyć na inne zajęcia.

 

Całą gamę oferowanych atrakcji przez Krainę Zabaw Dziecięcych Anikino w Krakowie można znaleźć na stronie internetowej anikino.pl

 

Oceń i dodaj opinie

Twoja ocena

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Postaraj się, aby opinia miała conajmniej 140 znaków ;)

Zobacz godziny otwarcia
  • Poniedziałek09:00 - 21:00
  • Wtorek09:00 - 21:00
  • Środa09:00 - 21:00
  • Czwartek09:00 - 21:00
  • Piątek09:00 - 21:00
  • Sobota09:00 - 21:00
  • Niedziela09:00 - 21:00
  • Cennik 16 - 33

Claim This Listing