Mnóstwo osób nawet nie zdaje sobie sprawy, że w Polsce znajduje się największy park rozrywki, który zachwyci nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Jest to znakomita atrakcja, która przyciąga coraz więcej turystów z różnych stron kraju, jak i z zagranicy. Nic dziwnego, gdyż nie brakuje tam miejsc, w których można doświadczyć naprawdę różnych emocji: ekscytacji, radości, strachu oraz wielu innych. Kto raz odwiedzi ten park rozrywki, z pewnością tu wróci! Warto więc dowiedzieć się o nim jeszcze więcej. Zapraszamy poniżej.

EnergyLandia – tematyczny park rozrywki

Zarówno ci najmłodsi, jak i trochę starsi będą się czuli w tym miejscu znakomicie. Park ten bowiem znajduje się na ponad 43 hektarach, dlatego też każdy z odwiedzających może poczuć się komfortowo i swobodnie. Atrakcji jest mnóstwo i nie sposób zwiedzić ich w zaledwie kilka godzin. Dlatego też warto poświęcić na wizytę w tym parku przynajmniej cały dzień, by na spokojnie i bez pośpiechu skorzystać z większości dostępnych rozrywek. Z pewnością nikt nie będzie się tu nudził!

EnergyLandia Bilety

Jak to wygląda w praktyce? W sezonie letnim park rozrywki odwiedza najwięcej osób, dlatego też warto przygotować się do tej wizyty z wyprzedzeniem i wcześniej kupić bilet. Teraz można to zrobić szybko i sprawnie przez stronę internetową. To rozwiązanie sprawdzi się szczególnie u grup zorganizowanych, które chcąc uniknąć stania w długich kolejkach. Opiekunowie powinni bowiem wykupić bilety przynajmniej na kilka dni przed planowanym wejściem. Park znajduje się w miejscowości Zator, niedaleko Katowic i Krakowa. Bez problemu zainteresowani dojadą tu własnymi samochodami, jak i komunikacją miejską.

EnergyLandia Cennik

W parku obowiązuje jeden bilet wstępu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż rodzice nie muszą stać w długich kolejkach i nie muszą martwić się, że zabraknie im pieniędzy na kolejne atrakcje.

Miejsce, które cały czas pozytywnie zaskakuje

Jak wspomniano wyżej, wiele osób w Polsce nawet nie wie, iż taki nowoczesny, pełny atrakcji park znajduje się na granicy Śląska i Małopolski. Miejsce to funkcjonuje już od 7 lat i cały czas jest unowocześniane i powiększane o nowe atrakcje. Przemiła, fachowa obsługa dba o to, by każda z osób odwiedzających czuła się tu naprawdę dobrze i przeżyła na miejscu wiele niesamowitych przygód. Szczególnie ci najmłodsi goście nie będą mieli czasu na narzekanie, gdyż czeka na nich między innymi: Bajkolandia, czyli kraina dziecięcych pragnień, strefa familijna, gdzie zarówno dzieci, jak i rodzice oraz dziadkowie z pewnością będą znakomicie się bawić oraz park wodny i wiele innych rozrywek.

Kilkadziesiąt atrakcji w jednym miejscu

EnergyLandia to miejsce, w którym każdy będzie dobrze się bawić. Fani adrenaliny i mocnych przygód mogą od razu udać się do strefy ekstremalnej, w której nie brakuje Roller Costerów, Space Boostera, wahadła Azec Swing oraz szybkich i zakręconych kolejek, w których nawet najwięksi “twardziele” mogą się bać. Z kolei osoby ceniące spokój i komfort z pewnością zrelaksują się w strefie parku wodnego (Aqualantis i Water Park). Każdy powinien zwiedzić Bajkolandię, gdyż tu można poczuć się jak bohater ze swoich ulubionych kreskówek. Piękne dekoracje, dbałość o szczegóły, świetna muzyka, idealnie zrobione rekwizyty – to wszystko sprawia, że Bajkoladnia jest krainą magiczną, która zapada dzieciom na długo w pamięć. Fani “Władcy pierścienia” oraz “Wiedźmina” także znajdą tu coś dla siebie. Smoczy Gród powstał z myślą o wszystkich fanach fantastyki. To w nim bowiem jest tajemniczo, mrocznie i niezwykle ciekawie. Dorośli także bardzo chętnie odwiedzają to miejsce, gdyż jest ono stworzone na naprawdę wysokim poziomie.

EnergyLandia – czy warto tu przyjechać?

Zdecydowanie tak! Jest to miejsce bardzo przyjazne dzieciom praktycznie w każdym wieku, jak i dorosłym. Organizatorzy atrakcji gwarantują świetną, wesołą zabawę przez cały dzień otwarcia parku! Warto więc przyjść z całą rodziną, gdyż każdy z pewnością będzie tu bawił się znakomicie. Moc atrakcji i ciekawych przygód gwarantowana!

Oceń i dodaj opinie

Twoja ocena

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Postaraj się, aby opinia miała conajmniej 140 znaków ;)

Zobacz godziny otwarcia
  • Poniedziałek10:00 - 18:00
  • Wtorek10:00 - 18:00
  • Środa10:00 - 18:00
  • Czwartek10:00 - 18:00
  • Piątek10:00 - 18:00
  • Sobota10:00 - 18:00
  • Niedziela10:00 - 18:00