Lubisz czary? Ciekawią Cię iluzje? Jeśli tak, to Twoje dzieci pewnie też je kochają. W takim razie poczujecie się lepiej niż w domu na Farmie Iluzji! Co to za miejsce? Gdzie się znajduje?

 

Dobra lokalizacja

 

Farma Iluzji jest położona w Mościskach. To miejscowość położona o blisko 80 km od Warszawy, Lublina, Radomia, Mińska Mazowieckiego i Siedlec. Z wszystkich tych miast można dojechać do parku rozrywki w zaledwie dwie godziny.

 

Ceny

 

Ceny biletów do Parku Rozrywki są zróżnicowane. Dla dorosłych kosztują 55 zł, a ulgowe tylko 49 zł. Rodziny mogą skorzystać z biletu rodzinnego w cenie 196 złotych. To całkiem dobra okazja cenowa dla tych, którzy chcą spędzić trochę czasu razem. W niższej cenie bilety mogą zakupić też osoby niepełnosprawne, dzieci poniżej 100 cm oraz seniorzy.

 

Wiele atrakcji

 

Farma Iluzji to miejsce przyjazne dziecku. To kraina, w której dzieją się prawdziwe czary. Można wyróżnić kilka grup atrakcji. Spora ich część dotyczy właśnie iluzji. To Tunel Zapomnienia, Latająca Chata, Labirynt Luster, Lewitujący Kran, Olbrzymie Meble, Pokój Amesa… i wiele więcej. To atrakcje, które wykorzystują zasady fizyki po to, by rozbawić i zaciekawić gości parku. Kiedy już znudzą Wam się czary i iluzje, możecie odbyć prawdziwą przygodę! Możecie pobawić się w grocie piratów, sprawdzić jakie tajemnice ukrywa grobowiec Faraona i poznać mieszkańców Wioski Kamiennych Stworów. Później możecie też trochę ruszyć głową i spróbować zagrać w ogromne szachy. A może przejdziecie się labiryntami?

 

Sporo aktywności

 

Przewidziano też sporo aktywności dla osób, które lubią ruch. Na pewno spodoba się im mini tyrolka i mini park trampolin. Odważniejsi mogą przejść ścieżkę zdrowia albo wybrać się do parku linowego. A jeśli zabierzecie ze sobą stroje kąpielowe to możecie też wskoczyć do dwóch Stref Ochłody.

 

Sama rozrywka

 

Wiele atrakcji przeznaczono też dla najmłodszych. Doskonale będą bawiły się na licznych placach zabaw i zjeżdżalniach. Starszym dzieciom spodobają się kolejki, karuzele, a nawet mini łódeczki. Po tak intensywnej zabawie można jeszcze pójść pobawić się ze zwierzątkami.

 

I po rozrywce!

 

Farma Iluzji zapewnia wiele różnych atrakcji. Co ważne, można też tam usiąść w restauracji i zjeść rodzinny obiad. Do wyboru są też ogniska, grille, kawiarnie, hamburgery i prawdziwa kuchnia polowa.

Oceń i dodaj opinie

Twoja ocena

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Postaraj się, aby opinia miała conajmniej 140 znaków ;)

Zobacz godziny otwarcia
  • Poniedziałek09:00 - 17:00
  • Wtorek09:00 - 17:00
  • Środa09:00 - 17:00
  • Czwartek09:00 - 17:00
  • Piątek09:00 - 17:00
  • Cennik 49 - 55

Claim This Listing