Zaczyna się nowy tydzień, a my już planujemy, gdzie spędzić kolejny weekend z dziećmi. Nie da się ukryć, że takie wypady przynoszą wiele dobrego zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Wystarczy wybrać tylko odpowiednie miejsce. Inwałd Park to skumulowane na jednym obszarze wyjątkowe atrakcje dla dzieci w różnym wieku, które zapewnią niezwykłą rozrywkę całej rodzinie. Zobacz, co składa się na ten przyjazny dzieciom i rodzinom park!

Park Miniatur w Inwałdzie

W Inwałdzie znajduje się 5 parków tematycznych, a jednym z nich jest Park Miniatur Inwałd. Jest to miejsce, w które możemy zabrać nawet maluszka w wózku, aby wspólnie oddawać się przyjemnym spacerom po wyjątkowym parku, a przy tym poczuć się jak w najciekawszych zakątkach świata. Wszystko to dzięki temu, że w tym zielonym parku pełnym wyjątkowych roślin i dekoracji florystycznych możemy podziwiać najsłynniejsze cuda architektoniczne Polski i całego Świata, takie jak Mur Chiński, Wieża Eiffla, Posągi Moai oraz wiele innych. Kto wie, może odwiedziny w tym miejscu staną się zalążkiem podróżniczej pasji w dorosłym życiu? Ponadto Park Miniatur Inwałd to także inne atrakcje, które zaabsorbują dzieci i dostarczą im wiele frajdy. Jest to Zielony Labirynt, z którego wcale nie tak łatwo znaleźć wyjście, oraz Wystawa Tutenchamona. Na rodziny z dziećmi czeka także duży lunapark oraz punkty gastronomiczne.

Ogród Jana Pawła II

Kolejnym obiektem tematycznym, w które zaprasza Inwałd Park, jest Ogród Jana Pawła II. W tym niezwykłym miejscu nastawiamy się przede wszystkim na wyjątkowe przeżycia estetyczne, ponieważ będziemy w nim podziwiać kwitnący portret Jana Pawła II w w otoczeniu Bazyliki św. Piotra w Watykanie i bazyliki Ofiarowania NMP w Wadowicach. Kwitnący portret największe wrażenie oczywiście robi wtedy, gdy wejdziemy na wieżę widokową, która posiada aż 96 schodów – misternie posadzone różnego rodzaju roślin i kwiaty układają się w portret Jana Pawła II. Ponadto ogród można także zwiedzać spacerując. Aby powstał ten niezwykły portret, konieczne było użycie ponad 20 tysięcy odpowiednio dobranych roślin oraz tony kamieni, żwiru i kruszywa. Czekają tutaj również na nas wystawy fotograficzne i Kwiatki Jana Pawła II, czyli nietypowa biografia oraz kafeteria.

Dinolandia

Inwałd Park Rozrywki to także miejsce, które przeniesie nasze dzieci do ery mezozoicznej, czyli czasów, gdy na planecie Ziemi żyły ogromne i niesamowite zwierzęta prehistoryczne takie jak dinozaury, ichtiozaury czy pterozaury. Wędrówka wśród tych wyjątkowych zwierząt ogromnych rozmiarów zapewni dzieciom niesamowite wrażenia, a odkopywanie szkieletu wielkiego gada pozwoli poczuć się choć przez chwilę prawdziwym paleontologiem. Ponadto Dinolandia to także inne, niezwykłe atrakcje, w które koniecznie trzeba się z dziećmi udać. Jest to między innymi park linowy, Ściana Wspinaczkowa, Jaskinia Tajemnic oraz baseny kulkowe, dmuchane zjeżdżalnie, kolejki, a nawet rodzinna gra w minigolfa. Jest to miejsce, gdzie aktywnie i przyjemnie spędzą czas dzieci w każdym wieku.

Warownia, czyli średniowieczne budowle

W kolejnym kręgu tematycznym w Inwałd Park jest Warownia. Składa się na nią średniowieczny zamek, w którym czekają na nas takie atrakcje jak Sala Tortur, Komnata Damy czy Zamkowa Karczma. Zdecydowanie poczujemy się jak w czasach średniowiecza, ponieważ już sama droga prowadząca do warowni została stworzona na wzór średniowiecznych. Oprócz warowni koniecznie należy także zwiedzić całą osadę z takimi atrakcjami jak chata tkacza, powroźnika, kowala czy garncarza oraz Krainę Ruchomych Smoków.

Kucyk Mini Zoo

Inwałd Park Rozrywki to także miejsce, gdzie na dzieci czekają takie atrakcje jak kucyki, alpaki, pawie, szczury hodowlane, kury, gęsi, owce, lemury i wiele innych zwierząt. Oprócz Parku Zwierząt można tutaj również wziąć udział w kreatywnych warsztatach, przejechać się kolejką, a nawet zagrać w siatkówkę plażową. Pięć obszarów tematycznych w Inwałdzie Parku to gwarancja udanej zabawy, niesamowitych przeżyć i wrażeń na cały weekend dla całej rodziny. Ponadto Inwałd Park Rozrywki to także miejsce o wymiarze edukacyjnym.

Oceń i dodaj opinie

Twoja ocena

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Postaraj się, aby opinia miała conajmniej 140 znaków ;)

Zobacz godziny otwarcia
  • Poniedziałek10:00 - 16:00
  • Wtorek10:00 - 16:00
  • Środa10:00 - 16:00
  • Czwartek10:00 - 16:00
  • Piątek10:00 - 16:00
  • Sobota10:00 - 17:00
  • Niedziela10:00 - 17:00