Jurapark Bałtów jest miejscem, które warto zwiedzać całymi rodzinami. W kompleksie turystycznym każdy znajdzie atrakcję, która go zainteresuje. Oczywiście najbardziej zadowolone będą dzieci, które z całą pewnością zachwyci możliwość spotkania z wielkimi dinozaurami.

Jak wyglądało życie dinozaurów?

W miejscu, gdzie powstał park rozrywki odnaleziono ślady zamieszkujących te ziemie dinozaurów. Stało się to bezpośrednim powodem do wybudowania kompleksu, który pokazuje prehistoryczny świat. Podążając za drogowskazami można zobaczyć, jak zmieniali się dawni mieszkańcy Ziemi. Ukazane w rzeczywistych rozmiarach gady zrobią niesamowite wrażenie nie tylko na najmłodszych, ale również na dorosłych zwiedzających. Podczas podziwiania dawnego świata można także nauczyć się wielu ciekawych rzeczy o wykopaliskach i pracy archeologów i paleontologów. Zwieńczeniem wyprawy koniecznie musi być wizyta na dużym placu zabaw i w strefie gastronomicznej.

Podwodne życie prehistorycznych zwierząt

Jurapark Bałtów cennik obejmuje również zwiedzanie świata ogromnych prehistorycznych mieszkańców oceanów. Prehistoryczne Oceanarium znajduje się w zaciemnionym pomieszczeniu, w którym okazy ogląda się przez trójwymiarowe okulary. Niezwykłe wrażenie na dzieciach zrobi Megalodon mierzący dwadzieścia metrów długości. Podwodny świat robi wrażenie prawdziwego i dostępnego na odległość ręki. Można poczuć się częścią tego niezwykłego, pełnego kolorów oraz różnych stworzeń pradawnego, wodnego świata.

Wszystkie dzieci kochają podziwianie zwierząt

W kompleksie turystycznym nie mogło zabraknąć żywych zwierząt, które są uwielbiane przez najmłodszych. Park Safari pozwala na podziwianie zwierzęcego świata z własnego samochodu lub podczas podróży wesołym żółtym amerykańskim schoolbusem. Niezapomniane wrażenie robią biegające po ogromnej powierzchni stada kóz, jeleni oraz różnego rodzaju bydła. Jak zwykle duże zainteresowanie wzbudzą egzotyczne wielbłądy i strusie. W parku można zapoznać się też z historią ratowania polskich żubrów, które majestatycznie przechadzają się po leśno-łąkowym terenie. W dolnym zoo znalazło się miejsce dla mniejszych ssaków oraz interesujących gatunków ptaków. Dużą przyjemność sprawi dzieciom własnoręczne karmienie przyjaźnie nastawionych osiołków.

Czy czarownice istnieją naprawdę?

Wizyta w Sabatówce oznacza przeniesienie się do krainy iluzji, czarów i magicznych zaklęć. Tylko tutaj dzieci mogą zobaczyć prawdziwą czarownicę, która przyleciała na miotle z pobliskiej Łysej Góry. Sabatówka to miejsce pełne tajemnic, zaczarowanych eliksirów dodających urody i szczęścia. Każdy może poznać odrobinę świata znanego tylko z bajek i pradawnych opowieści. Jest to również okazja do wytężenia umysłu podczas odgadywania odpowiedzi na zagadki wiedźmy oraz do poczucia się prawdziwym odkrywcą podczas poszukiwania ukrytego przedmiotu.

Odpoczynek z dala od zgiełku i hałasu

W Jurapark Bałtów bon turystyczny jest możliwy do zrealizowania, dlatego warto zadbać o noclegi i mieć więcej czasu na zwiedzanie tego wyjątkowego miejsca. Ranczo w Dolinie jest niesamowicie urządzoną i zagospodarowaną przestrzenią przeznaczoną na odpoczynek i relaks. W pięknie zaprojektowanych i wykończonych pomieszczeniach można poczuć klimat i atmosferę sielskiej zagrody. Dzieci ciekawie i bezpiecznie spędzą czas podczas odwiedzin u zielononóżek oraz wesołych kóz i owieczek. W letnie gorące dni można przyjemnie schłodzić się w basenie na terenie rancza. Dodatkową atrakcję stanowi urokliwa okolica oraz przepływająca w pobliżu zachwycająca rzeka.

Niezapomniane wakacje w siodle

Dla niektórych dzieci świat widziany z wysokości siodło jest najpiękniejszym widokiem. W Bałtowie organizowane są wakacje dla dzieci i młodzieży, podczas których spędzają czas z końmi. Program obejmuje naukę konno dla wszystkich stopni zaawansowania. Przy okazji można nauczyć się sposobów pielęgnacji i opiekowania się tymi pięknymi zwierzętami. Daje też możliwość przeżycia niesamowitej przygody i spędzenia radosnego czasu w towarzystwie rówieśników.

Oceń i dodaj opinie

Twoja ocena

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Postaraj się, aby opinia miała conajmniej 140 znaków ;)

Zobacz godziny otwarcia
  • Poniedziałek10:00 - 17:00
  • Wtorek10:00 - 17:00
  • Środa10:00 - 17:00
  • Czwartek10:00 - 17:00
  • Piątek10:00 - 17:00
  • Sobota10:00 - 18:00
  • Niedziela10:00 - 18:00