Nie ma w Polsce drugiej takiej krainy. Magiczne ogrody to wyjątkowe, baśniowe miejsce, które przyciąga z dnia na dzień coraz więcej dzieci zainteresowanych naszych wyjątkowym i magicznym światem. Każde dziecko wyjdzie z naszej krainy szczęśliwe, zadowolone i pełne wrażeń. Dlaczego? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

 

Atrakcje

 

Magiczne ogrody to miejsce przyjazne dziecku, które ma do zaoferowania wiele wyjątkowych atrakcji. Magiczne ogrody to park składający się z wielu krain, w których każda ma do zaoferowania dzieciom i dorosłych wyjątkowe i magiczne przeżycia. Oprócz pięknej natury, wyjątkowych postaci i poznania ciekawych, pouczających historii na dorosłych i dzieci czeka wiele atrakcji w postaci np.: ciuchci, zjeżdżalni, placu zabaw, huśtawek, karuzeli, plaż, tratw, tuneli i zamków.

 

Gdzie znaleźć magiczne ogrody?

 

Magiczne ogrody znajdziemy w województwie lubelskim, w miejscowości Janowiec. Oprócz całych rodzin, zapraszamy również bardzo serdecznie wszelkie wycieczki szkole, wycieczki przedszkole. Bardzo popularne w ostatnim czasie jest również wyprawianie imprez w naszym parku. Zapraszamy do rezerwacji miejsc oraz kontaktu w sprawie organizacji wycieczek. Gwarantujemy bardzo przystępne ceny oraz szereg dodatkowych atrakcji w cenie biletu.

 

Co warto wiedzieć?

 

Magiczne ogrody to atrakcja dla całej rodziny. To miejsce, w którym można spędzić wiele godzin an zabawie, poznaniu nowych rzeczy, przeżyciu ciekawych przygód oraz poznania tajemniczego, oryginalnego świata. Każdy jest tu mile widziany – bez względu na wiek i kondycję. Po zwiedzaniu zapraszamy wszystkich do naszych restauracji serwujących pyszne dania z lokalnych składników oraz do sklepu z pamiątkami, gdzie czeka na Was naprawdę wyjątkowy asortyment. Chętni mogą zostać w naszym parku na noc – co również jest fajną atrakcją dla dzieci.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy świetną zabawę dla każdego, kto zechce nas odwiedzić. Zarówno dzieciom, jak i dorosłym tak bardzo podoba się Magiczny ogród, że z przyjemnością do nas wracają. W magicznym ogrodzie nie ma ograniczeń. Zapraszamy małe dzieci, jak i duże rodziny (akceptujemy kartę dużej rodziny). Dodatkowo, na stałych klientów czekają zniżki oraz liczne promocje.

Oceń i dodaj opinie

Twoja ocena

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Postaraj się, aby opinia miała conajmniej 140 znaków ;)

Zobacz godziny otwarcia
  • Sobota10:00 - 18:00
  • Niedziela10:00 - 18:00
  • Cennik 51 - 61

Claim This Listing