Miejscem, które warto odwiedzić w Krakowie, jest Park wodny Fitpark. Znajduje się tu wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. To idealne miejsce na rodzinną rozrywkę. Ozonowana woda, o temperaturze nie niższej niż 29 stopni, zapewnia komfort i możliwość zabawy i relaksu przez wiele godzin. Hydroterapia, nauka pływania, a po wyjściu z wody dla dorosłych możliwość skorzystania z sauny suchej i parowej. Wszystkie te atrakcje znajdują się w odległości 5 km od krakowskiego rynku i można dojechać tu komunikacją miejską.

 

Park Wodny Fitpark – ceny wejścia

Park wodny oferuje wejścia zarówno dla grup zorganizowanych, jak i osób indywidualnych. Posiada specjalną ofertę dla seniorów – miesięczne karnety, a także dla dzieci. Ceny wejścia są liczone za godzinę, za dwie godziny bądź bez limitu czasowego. Dla studentów polecany jest bilet Ekipa, dla minimum 3 osób.

 

Park Wodny Fitpark – atrakcje

Park Wodny w Krakowie to miejsce przyjazne dziecku. Znajduje się tu szereg atrakcji, które zachwycą dzieci niezależnie od wieku. Jest aż 8 zjeżdżalni, wśród których na uwagę zasługuje zewnętrzna zjeżdżalnia pontonowa Kongo, a także wewnętrzna Mamba. Jeśli chce się poczuć prawdziwy nurt warto wybrać się na Rwącą Rzekę. Ciekawymi propozycjami są również ścianki wspinaczkowe oraz Tęczowa Ścieżka. W brodziku dodatkową atrakcją są fontanny, a wśród nich Magiczny Grzybek, Aqua Dino i Ptak Cudak.

Nieco starsi mogą spróbować swoich sił w sportach wodnych, siatkówce, koszykówce czy piłce wodnej. Rywalizacja w wodzie to nie lada atrakcja. Dla dorosłych i seniorów polecane jest jacuzzi solankowe, a także masaże i bicze wodne. Program Senior zapewnia szeroką profilaktykę w zakresie osteoporozy oraz zapobiegania chorobom naczyniowym. Woda może mieć zbawienny wpływ na organizm, a dodatkowo, po wyjściu na ląd, można korzystać z w pełni wyposażonej siłowni.

Ze względu na moc atrakcji Park Wodny w Krakowie to miejsce, które koniecznie trzeba odwiedzić z dzieckiem. Kolorowe zjeżdżalnie, dostosowane do wieku dzieci atrakcje oraz nauka pływania dla najmłodszych rozwijająca koordynację ruchową, a także pozytywnie wpływająca na rozwój układu kostnego i wzmocnienie mięśni są powodami, dla których warto tu przyjechać.

1 Opinia oPark wodny w Krakowie – miejsce przyjazne dziecku

kontakt98

1 Opinie

Super miejsce!!!!

5/ 5

Moje dzieci od dawna nigdzie się tak nie bawiły, synkowi szczególnie spodobał się statek z armatkami 🙂

Oceń i dodaj opinie

Twoja ocena

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Postaraj się, aby opinia miała conajmniej 140 znaków ;)

Zobacz godziny otwarcia
  • Poniedziałek08:00 - 22:00
  • Wtorek08:00 - 22:00
  • Środa08:00 - 22:00
  • Czwartek08:00 - 22:00
  • Piątek08:00 - 22:00
  • Sobota08:00 - 22:00
  • Niedziela08:00 - 22:00
  • Cennik 16 - 28

Claim This Listing