Sady Klemensa, Rodzinny Park Rozrywki i Wypoczynku mieści się w niedużej odległości od Rawy Mazowieckiej – w Podskarbicach Szlaecheckich. Lokalizacja ta nie jest przypadkowa, bowiem lokalne środowisko jest niesamowicie czyste, a niemalże 50% całej gminy pokrywają sady.

Ze względu na niezwykłą czystość tej okolicy, a także na masę rozrywek, które zapewniają Sady, zdecydowanie jest to miejsce, które warto odwiedzić z dziećmi – żaden maluch nie będzie się tutaj nudził.

Jakie atrakcje można znaleźć w Sadach?

Sady Klemesna to miejsce przyjazne dziecku, gdzie cała rodzina spędzi niezwykle przyjemnie czas. Można tu znaleźć las brzozowy, las iglasty, sad owocowy ze słodkimi, czerwonymi jabłkami, krzaki owocowe, a także zioła miododajne.

Owocowa aleja to miejsce, w którym znaleźć można krzewy oraz drzewa owocowe, a atmosfera tego miejsca dorosłym przypomni czasy dzieciństwa, natomiast najmłodszym zapewni masę pysznej zabawy.

Strefa miękkich lotów jest miejscem, w którym poznamy prawdziwą historię Sadów Klemensa, zobaczymy jego spiżarnię, sad, a także statek, który dostarcza owoce za granicę.

Tęczowa kraina oraz gorące piaski to strefy zabaw dla dzieci, gdzie najmłodsi będą mogli oddać się zabawie, w tęczowej krainie – wodą, a w gorących piaskach – wielokolorowym, mieniącym się w słońcu piaskiem.

Leśny tor przeszkód – to miejsce dla uwielbiających aktywność fizyczną bez względu na wiek. Pozwoli na przetestowanie sprawności fizycznej oraz koordynacji ruchowej.

Oprócz wymienionych wyżej stref, w Sadach jest także wiele innych miejsc, które zapewnią dzieciom ogrom frajdy, między innymi strefa wypełniona różnymi strachami na wróble, trampoliny, labirynty czy przejazdy pociągiem, szczególnie uwielbiane przez maluchy.

Ilość atrakcji sprawia, że w Sadach Klemensa można spędzić nawet cały dzień bez chwili nudy, dlatego warto zabrać ze sobą drobne przekąski oraz napoje, a obiad można zjeść na przykład w Bistro Antonówce.

Ile kosztuje bilet do Sadów?

Istnieje możliwość kupienia biletów indywidualnych, rodzinnych oraz grupowych.

Najmłodsze dzieci do 2 roku życia oraz osoby niepełnosprawne na teren Sadów wchodzą za symboliczną złotówkę. Bilet ulgowy to koszt 25 zł, a normalny – 29 zł. Bilety rodzinne kosztują odpowiednio: 75 zł za dwoje dorosłych i dziecko, 95 zł za dwoje dorosłych i dwoje dzieci oraz dodatkowe 25 zł za każdą kolejną osobę wchodzącą w ramach biletu rodzinnego.

Oceń i dodaj opinie

Twoja ocena

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Postaraj się, aby opinia miała conajmniej 140 znaków ;)

Zobacz godziny otwarcia
  • Poniedziałek09:00 - 17:00
  • Wtorek09:00 - 17:00
  • Środa09:00 - 17:00
  • Czwartek09:00 - 17:00
  • Piątek09:00 - 17:00
  • Cennik 25 - 29

Claim This Listing