Obejrzyj Zatorland w Zatorze Zobacz

Jednym z najbardziej popularnych parków rozrywki w Polsce jest Park Zatorland. Specjalizuje się on w szczególności w edukacji poprzez rozrywkę.

O parku rozrywki

Park rozrywki Zatorland położony jest w Zatorze przy ulicy Parkowej 7. Jest to jeden duży park, ale składa się on z trzech mniejszych kompleksów parkowych. Wśród niż można wyróżnić Park Dinozaurów, Park Owadów oraz Park Mitologii. Park można zwiedzać zarówno indywidualnie, jak i w grupach zorganizowanych. Bilety sprzedawane są w formie pakietów premium. Ich ceny za 1 dzień kształtują się następująco:

  • bilet dla dziecka do osiągnięcia 90 centymetrów wzrostu – bezpłatnie,
  • bilet ulgowy mini dla dzieci o wzroście od 91 do 110 centymetrów – 39,90 zł,
  • bilet ulgowy dla dziecka od wzrostu 111 centymetrów oraz dla emerytów i rencistów – 49,90 zł,
  • bilet normalny dla osoby dorosłej – 59,90 zł.

Powyższe rodzaje biletów mogą zostać zakupione również na dwa dni. W tym wypadku ich cena ulega odpowiedniemu zwiększeniu. Możliwy jest także zakup karnetów sezonowych, zarówno normalnych, jak i ulgowych, a także kupno biletów prezentowych, zarówno jednodniowych, jak i dwudniowych.

Główne atrakcje

Jak już zostało wcześniej wspomniane, Park Zatorland składa się z trzech mniejszych parków, wśród których można wyróżnić Park Ruchomych Dinozaurów, Park Owadów oraz Park Mitologii, a nawet Lunapark. Zwiedzanie każdego rodzaju parku jest szczególnie dedykowane dzieciom z uwagi na ich edukacyjny charakter. Dlatego też park ten jest uważany za miejsce przyjazne dziecku. Żadne dziecko z całą pewnością nie będzie odczuwało nudy podczas zabawy w tym miejscu, ponieważ jest ono bardzo dużą atrakcją. W Parku Dinozaurów przedstawione jest dawne życie dinozaurów. Znaleźć tam można modele różnych ich gatunków w formie interaktywnej, ponieważ większość z nich porusza się i wydaje dźwięki. W Parku Owadów natomiast znajdują się modele różnych gatunków owadów, które są przedstawione w bardzo dużych rozmiarach, aby można było poznać szczegóły ich budowy anatomicznej. Znajduje się tam również ekspozycja insektów. Park Mitologii z kolei znajduje się w dużej mierze na wodzie. Znaleźć tam można różnego rodzaju figury mitologicznych herosów, bogów, bohaterów oraz innych mitycznych stworzeń. Dodatkową atrakcją Parku Zatorland, szczególnie polecaną dla dzieci, jest Lunapark. Jest to miejsce, w którym można się w pełni zrelaksować oraz dobrze bawić po trudach związanych ze zwiedzaniem.

Oceń i dodaj opinie

Twoja ocena

angry
crying
sleeping
smily
cool
Przeglądaj

Postaraj się, aby opinia miała conajmniej 140 znaków ;)

Zobacz godziny otwarcia
  • Piątek10:00 - 17:00
  • Sobota10:00 - 18:00
  • Niedziela10:00 - 18:00
  • Cennik 39 - 59

Claim This Listing